home > O SPOLEČNOSTI > Historie > Firemní noviny > Archiv čísel HORIZONT > ročník 1997 > číslo 1 > TOS ve Finsku
TOS ve Finsku
číslo 1/ročník 1997
V minulých dnech jsem na pozvání STROJIMPORTu a. s., a našeho finského zástupce KONEPALVELU navštívil Finsko. V této překrásné zemi tisíce jezer pracuje v současné době asi devadesát strojů z produkce TOS VARNSDORF, většinou k naprosté spokojenosti zákazníků.
Obchod s Finskem se neustále rozvíjí a jen po privatizaci našeho podniku bylo dodáno 17 strojů a další tři jsou objednány.
Společně s pracovníkem STROJIMPORTu Praha jsme navštívili osm zákazníků, vesměs majitelů našich strojů, a vyjasnili si společně některé záležitosti a dotazy, týkající se technické a komerční stránky našich dodávek. Největší zájem je o stroje typu WPD, které najdou uplatnění pro výrobu zařízení v papírenském průmyslu.
František Dlask, obchodní ředitel
home > O SPOLEČNOSTI > Historie > Firemní noviny > Archiv čísel HORIZONT > ročník 1997 > číslo 1 > TOS ve Finsku

